7سین1396 پاورپایپ

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

چه زیباست که طبیعت ردای سفید و تحسین برانگیز خود را به سبزی سبزه داران و نوای دلنشین هَزاران سپرده و امید ، کار ، تلاش و زندگی را برای ما به ارمغان می آورد .

"نرم نرمک می رسد اینک بهار"

 

جشن پایان سال کاری و فرا رسیدن سال نو

نوروز یادگار کهن و ماندگار  نیاکان ماست و گرامی داشت آن احیاء نسبت ها و ارج نهادن به آئین و رسوم گذشتگان است شرکت صنایع پلیمر اسپادانا ( پاورپایپ) همه ساله در روزهای پایانی اسفند مراسمی برگزار می نماید که هم از زحمات یکساله کارکنان تقدیر به عمل آید و هم نوروز را گرامی داشته و همایشی صمیمانه باحضور مدیران و کارکنان شرکت برگزار و روابط حسنه فی مابین تحکیم گردد.

روز چهارشنبه 25اسفند ماه95 نیز مراسمی به همین عنوان در سالن اجتماعات شرکت برپا شد . طی این مراسم حاج آقا عظیمی عضو هیئت مدیره و جناب آقای دکترنیکبخت مدیریت محترم عامل شرکت ، فرا رسیدن سال جدید و بهار طبیعت را به همکاران تبریک گفتند . در پایان مراسم موسیقی محلی نیز اجرا و کارکنان شرکت با شادی و دلگرمی تعطیلات نوروزی را از فردا آغاز خواهند نمود.

مدیریت شرکت صنایع پلیمر اسپادانا ضمن آرزوی سلامتی بر کارکنان شرکت و خانواده های آنها امیدوار است . سال جدید منشأء خیر و برکت بوده و انشاالله همگان از نعمات الهی برخوردار شوند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید