تالار افتخارات

شركت صنايع پلیمر اسپادانا از سال 1378با فعالیت در زمینه های بازرگانی و واردات محصولات پلیمری بنا نهاده شد. پس از گذشت دو سال و در سال 1380 تصميم به توليد لوله و اتصالت پليمري گرفتيم و با لطف و عنايت خداوند و با تكيه بر پشتكار همكاران، برنامه ریزی های بلند مدت، انجام تحقیقات مورد نیاز و طراحي سيستم بازاريابي و فروش این محصولات، اقدام به خرید ماشین آلات و تجهیزات اولیه نموده و با توسعه واحدهای قالب­سازی، تولید، بسته بندی، كنترل كیفیت و آزمایشگاه، بازاریابی،‌ توزیع، فروش و خدمات پس از فروش، در سال 1382 موفق به توليد محصولات شركت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی گشتيم. توسعه سبد كالا در سايزهاي مختلف (20-25-32-40-50-63-75-90-110) در سه رنگ سبز سفید و آبی همراه با گسترش شبكه فروش و دفاتر پخش و توزیع در سطح كشور ما را قادر نمود تا به عنوان يكي از توليدكنندگان برتر و خوشنام جاي خود را در صنعت ساختمان كشور مستحكم نماييم.

فعاليت و توليد مطابق با استانداردهاي روز دنيا هم در بخش فني و هم در بخش مديريتي يكي از اصول اساسي و تغييرناپذير در شركت بوده است و در اين راستا موفق به اخذ استانداردهاي زير گشته و همواره براساس آن ادامه كار داده ايم:

 

  • گواهينامه استاندارد ملي لوله و اتصالات پليمري به شماره 7475 در سال 1383
  • به روزرساني گواهينامه استاندارد ملي لوله و اتصالات پليمري به شماره هاي 1-6314 و 2-9614 و 3-6314
  • گواهينامه استاندارد ISO9001/2001 در سيستم مديريت كيفيت از شركت TUV NORD آلمان
  • گواهينامه استاندارد ISO9001/2015 در سيستم مديريت كيفيت از شركت TUV NORD آلمان
  • گواهينامه استاندارد ISO10002/2004 در رضايتمندي مشتريان و رسيدگي به شكايات از شركت MIC

 

 

با پیشرفت شركت و نیاز بازار به توسعه و بهبود محصولات و همگام با پیشرفت تكنولوژی در عرصه صنعت، تصمیم به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه (R&D) با استفاده از پیشرفته ترین امكانات آزمایشگاهی و متخصصین مجرب، گرفتیم و در حال حاضر نيز این واحد در حال فعاليت گسترده بر روي بهبود كیفیت و تولید محصولات جدید (لوله های 5 لایه PEX-AL-PEX) و استفاده از تكنولوژی های به روز دنیا مانند نانو تكنولوژی می باشد.

در كنار تمامی افتخارات كسب شده با همراهي و همكاري پرسنل مجرب شركت، دریافت لوح و تندیس واحد نمونه كیفیت از اداره استاندارد، عضويت در انجمن تحقیق و توسعه، انجمن صنفی تولید كنندگان، انجمن دارندگان نشان استاندارد،‌انجمن تخصصی كنترل كیفیت، دریافت پروانه بهره برداری از اداره صنایع و معادن، پروانه تاسیس از وزارت بهداشت و درمان، ‌پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت و درمان و پروانه ساخت از معاونت غذا و دارو نیز جزو دستاوردهاي شركت محسوب مي شود.

حضور فعال در نمايشگاه هاي معتبر بين المللي داخلي و خارجي جهت معرفی برند شركت و محصولات به بازار مصرف، مذاكره با متخصصین، مهندسین و فعالان بخش صنعت و ساختمان همواره يكي از برنامه ها و سياست هاي شركت بوده و خواهد بود. از جمله این نمایشگاه ها میتوان به نمایشگاه BIG5 دبی– نمایشگاه صنعت و ساختمان سوریه، عراق و افغانستان، نمایشگاه های صنعت و ساختمان تبریز، كرمانشاه، مشهد، تهران، ‌اصفهان، ‌شیراز و... نام برد. فعاليت در بازارهاي صادراتي از جمله سوریه، افغانستان و عراق يكي از مهمترين اقدامات جاري شركت محسوب مي شود كه در اين راستا موفق به راه اندازي دفتر پاورپايپ در افغانستان گشتيم و اميد داريم علي رغم مشكلاتي كه در اين زمينه وجود دارد بتوانيم حوزه بازارهاي صادراتي خود را به مراتب توسعه بيشتري دهيم تا بتوانيم از مزاياي بالقوه آن نيز برخوردار شويم.